Retko

Defaultni nastaveni umisteni instalovanych programu

Defaulte me to cpe sem – C:\Program Files (x86)\

Ja bych vsak chtel sem – e:\Program Files\

Musim porad menit rucne, a neba me to. Neznate nejake reseni prosim??

Diky

Nejlepší odpověď
kenyrts

V XP by to bylo celkem jednoduché, pomocí změny v registrech se změní ProgramFilesDir z C:/Program Files/ na E:/Program Files/ a od té doby se všechny instalátory defaultně rozbalovali do této složky. Ve Vistě tento způsob nefunguje, totálně to totiž rozhodilo všechny ostatní se systémem nainstalované programy (Defender, Sidebar atd.).

Další odpovědi
Executus

Určitě by to chtělo napsat jaký systém používáš. V odkazu máš návod pro XP. U ostatních systému nevím (resp. jsem líný to teď hledat), každopádně to bude v registrech ;)

Zdroj: http://www.ti­parna.cz/20061000­08-ms-windows-xp-jak-zmenit-slozku-pri-instalaci.html