Rejkjavik

Dědičná nemoc?

Já sportuju v podstatě každý den kromě soboty a neděle a přitom jsem obézní a já ne a ne zhubnout. Je možnost, že jsem to po někom zdědil?

Nejlepší odpověď
tom004

I kdyby mezi námi byl lékař,bez řádného vyšetření,stejně nemůže poradit.

Další odpovědi
fcoop

Myslím,že tohle je otázka pro profíka.
A takovéhle „diagnózy“ na dálku jsou k ničemu.

Ravenne

Možná máte problémy se štítnou žlázou, zkuste si nechat udělat testy.

Curiosity

Já myslím, že dědičné předpoklady tam také jsou. Často pozoruju třeba dcery s matkama a to je jak přes kopírák ty postavy.. třeba velký zadek, nebo kulatá celá postava nebo naopak hubenost. Vypadají vždy podobně – rodiče a děti. Ale určitě to může být i životosprávou, ta štítná žláza taky atd. atd. Nechala bych se taky vyšetřit u nějakého dobrého doktora. Já se třeba taky snažím cvičit a vím, že úplně hubená nikdy nebudu, protože mí rodiče taky zrovna nejsou hubení. Přece i vzrůst dědíme, takže i na té postavě něco bude. Ale to musíte vidět i vy, jak vypadají vaši rodiče, prarodiče.. a pokud obézní nejsou, pak máte asi nějaký zdravotní problém opravdu. Tak to vidím já.