Avatar uživatele
MichaelaMLJ

Dcerka stále nesedí

Dekuji vsem za odpoved. Dcerka je dost čillá,nemyslím si, že je zaostala či postižená. Je to čiperka. Pěkně se svižně převaluje z bříška na záda a zpět. A i prdelku vystrkuje a snaží se na kolínka, ale zatím jí to nejde. Když je na bříšku zvedá hlavu a nohy, takže dělá kolébku. Pěkně i žvatlá, máma, baba, lalala…asi bude línější a ještě nesedí a neleze, ono to příjde holt později. Počkám si. Děkuji. Ještě jsem se chtěla zeptat, zda k lezení pomůže pěnový koberec (puzzle). Máme plovoučky a to se bojím, klouže to a mohla by se uhodit do hlavičky. Děkuji všem. Michaela

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Do hlavičky se nejspíš neuhodí, ale bude jí to klouzat a to se pak špatně leze. Pěnový kobereček by musel být dost velký, jakmile se lezení naučí, nebude jí stačit. To mluvení je úžasné, v tom je zas hodně napřed. Budeš vzpomínat na dobu, kdy ještě nelezla, protože pak jí nestačíš honit, aby nelezla kam nemá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Plovoučka neni vhodná na lezení, jakýkoliv koberec je lepší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

kupte jí nějaký kusový dětský koberec – my máme silnici, ale viděla jsem hezký žlutý s myškami :) vyplatí se investovat i do nějaké protikluzové podložky, aby se nesmykal celý ten koberec…

na lezení jsou taky dobré tzv. baby legs – takové dětské štulpny – zkuste si najít, jaké se vám budou líbit – podle mě jsou vhodnější než punčocháče, protože se vám líp přebalí plínka a na nožičky můžete dát protiskluzové ponožky nebo nechat bosé (což je vůbec nejvhodnější)

jo, a neříkejte o své dcerce, že je línější – ona opravdu není :) ona se fakt snaží, ale prostě až to bude, tak to bude ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Klídek,vše přijde.Vývoj není u každého dítěte stejný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví