dceři nevyrostli druhé zuby (řezáky,dole) co s tím?

Rentgen ukázal, že druhé zuby v čelisti nejsou.

Odpovědi
MARTI-V

Proboha a proč se ptáte na Internetu? Ten rentgen jí dělal snad zubní lékař,tak proč jste se nezeptala jeho? Jak my tady můžeme posoudit zdravotní stav vaší dcery?? Pokud jste se nezeptala hned (což absolutně jako máma nechápu!!!),tak si k němu aspoň zavolejte,on vám určitě rád odpoví na vše,co vás zajímá.
Nebo by jste se radši spoléhala na nějakou odpověď (odhad!!!) od kohokoliv,co sem napíše třeba i „blbost“? To si neuvědomujete,že když jde o zdravotní stav vaší dcery,tak jí touto nezodpovědností můžete ublížit???