Dceri jsou 2 roky a pul a skoro nemluvi.Mam problem s curanim hlavne venku nikdy nezavola tak se pocura.Nevim co stim.

Nejlepší odpověď
smutnydrak

nedÉlej s tím nic..... jen vyčkej času jak husa klasu.......KAžDý MáME SVUJ čAS… NeKDO MluVí PO ROKU A NeKDO PO TŘECH… BRáCHUV SYN ZAčAL MLUVIT Až KOLEM 5 ýHO ROKU A NIC MU NECHYBí.....

Další odpovědi
verka

Ano je to tak, jak říká smutnýdrak. Na všechno je čas, jenom dceru nenuťte mluvit takovým tím způsobem:„…no jak řekneš? nebo řekni děkuji, řekni…chceš jablíčko, ano?…“ nemluvte za ní, ale občas nereagujte, když ji něco nabídnete, počkejte na její reakci.
Zkuste látkové pleny, tam by měla cítit to nepříjemné z počůrání, jinak je to eště pár let opravdu normální.