sejtanka

Dcera řeší dilema…

proč dým z cigarety vychází ven a nevrací se dovnitř..No co na tuhle kravinu odpovědět sama netuším.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Protože u cigarety nevzniká tah jako u kamen když uzavřete komín bude kouř stoupat jako u cigarety a nepude do komína,když s cidarety potáhnete funkce je stejná jako u komína.

Další odpovědi
Děda Louda

Podlí výrobci cigaret to zaonačili tak, aby měli zajištěn trvalý odbyt. Věčná cigareta by je zruinovala.

poa.li

Protože uchází tam, kde je místo – volný prostor, přece…

franku

Protože je dým teplejší,tak stoupá a neleze do cigarety