janek66

Dcera při stahování v Opeře stahovala titulky ve formátu SRT a omylem zaklikla možnost uložit vždy v tomto formátu.

Jak tuto možnost zrušit?Vše co nyní stahuje má formát SRT a je to nepoužitelné.

Nejlepší odpověď
chudst

Operu nepouzivam, ale urcite bude tato moznost nekde v jejim uzivatelskem nastaveni. Pokud se vam to nechce hledat, tak je mozne preinstalovat Operu; jenze zase pokud zaskrtnete, ze chcete vc. nastaveni, muze se vam smazat i historie, oblibene polozky, apod. Doporucuju se mrknout klasicky do nastaveni.

Co se tyce okamziteho reseni bez nastavovani, to, ze se vam to ulozi v SRT by vadit nemelo, pouze akorat prepisete koncovku na spravny format. (U filmu vetsinou .avi, u Wordu .doc, u programu .exe, apod.)

Další odpovědi
arygnoc

často pomůže reinstalace prohlížeče, resp, jeho úplná odinstalace (komplet!) a nová instalace.

SajmonModer

Zkuste za názvem filmu dát tečku a napsat avi.