Avatar uživatele
kajka333

Dcera, čtyři roky, má týden spíš v noci horečky 40, jiné příznaky nemá, jsme v cizině, bere paracare a deprim suspension

nevime co ji je a mame o elisku strach

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4744 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Hádám, že u lékaře jste byli… Horečka provází téměř všechny nemoci, takže je to pro laika těžké uhodnout ☹
Může jít o virus, ale to by se asi projevilo ještě průjmem, rýmou , kašlem… Bakterie – podobné…
Zánět středního ucha se projevuje horečkou a teplotou. Možná by Elišce mohly ještě růst třeba zadní zoubky…
Určitě doporučuji hodně moc pít, jíst šťavnatou zeleninu, ovoce…
Kamarádce prý na snížení teploty pomáhají namočené ponožky.
Držím palce!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
greycell

může jít o malárii, pokud se nacházíte v nebezbečné oblasti. ihned do nemocnice!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fidel

Pokud jste u lékaře ještě nebyli, tak tam běžte okamžitě, protože pokud už to trvá týden, je to hodně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

Když jsem byla malá, tak jsem taky mívala vysoké teploty, a to bez příčiny. Nic mi nebylo. Mě zabíral a zabírá dodnes Acylpyrin a „potírání“ celého těla mokrým vlažným (až studeným) ručníkem. Ta teplota se jakoby z těla vytáhne. Ale pokud už to trvá takto dlouho, určitě lékaře. Může mít někde v těle skrytý zánět, který se jinak nemusí projevit. Mě taky při těchto teplotách vždycky testovali na zánět mozkových blan a meningoka (už si teda nepamatuju, jak)
Když mi byl rok, tak jsem dokonce zůstala v bezvědomí. Takže neváhejte a běžte k lékaři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví