agentpv

Dcera chodí poslední povinný rok do MŠ, mohou ji ze školky vyřadit, když jeden z rodičů nemá práci (je ČID)?

Info z MŠ v době covidové … „mohou do školky jen děti obou zaměstnaných rodičů…“

Odpovědi
Dochy

Tak s tímhle jsem se ještě nesetkal a kdyby někdo protestoval, nejspíš by to bylo hodně problematické a snadno napadnutelné.

Mělo by to smysl jen v době kdy byly MŠ ofic. uzavřené a vyjímka byla jen pro děti lidí v „kritických“ pozicích.

Konkrétní situace by musela být projednána s vedením školky… Třeba co matky/otcové samoživitelky/-elé ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… nevím, ale logiku to má, když jsou (byly) zavřený i školy …