Divoženka

Dcera by chtěla studovat a žít v USA, nevím jak jí poradit?

Doplňuji:
Nevím na koho se obrátit,na jakou agenturu.Nevíte někdo jak dlouho tam může studovat a potom pracovat?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží na tom, co byste jí chtěl(a) radit. Pokud máte na mysli s učením, tak nejspíš anglicky. Ale pozor americkou angličtinou, jelikož ta je odlišná od té angličtiny co se zde u nás studuje.

Další odpovědi
roxy52

Co ji chcete poradit ? Pokud o tom něco víte konkretního,tak ji s tím poraďte, jak to tam chodí,nebo co je potřeba,ale pokud nic nevíte,tak tam bude každá rada drahá.

FOG

Jak pise Miroslav,je to pravda.Jiz zde ziji nekolik let a stale mam problemy s jazykem.Hlavne kdyz zacinate v pozdejsim veku a lekcemi angl. z CZ tak jako ja.
Nejlepe je si najit ucitele s am. anglictinou.Alespon externe pro zacatek zde.

venkovan

Zeptejte se na Velvyslanectví USA či na ministerstvu školství. Existují studijní programy.

vejska-us

Tento dotaz nelze zodpovedet jednoznacne. Volba skoly ma tak velky vliv na budoucnost ditete, takze bych vam doporucila aby jste tomu venovali vice casu. Doporucuji kontaktovat agenturu, ktera se vam bude venovat individualne. Proces vyberu dobre skoly, zajisteni stipendia, prijimacky a vyrizeni viza muze trvat od nekolika mesicu az napriklad dva roky. Kontaktujte emailem: www.university-us.cz

Divoženka

Poradí mi FOG jak se dostal do USA a jak se mu tam žije?