Avatar uživatele
rady74

Dcera/6let/ si často stěžuje na pálení pochvy

Dcera si celkem často stěžuje na pálení pochvy,má ji červenou.Pomůže ji vykoupání v heřmánku,ale je to jen chvilková záležitost.Gy­nekolog nezjistil žádný problém.Nevíte nějakou účinou metodu?Máte podobnou zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elektrikář

Zkuste jiného lékaře, požívejte jen čistě bavlněné prádlo, může tu být reakce na pot, Na nové neseprané džíny. prací prášek.umnělá vlákna a šampon. Kahotky bych víckrát máchal v čisté vodě a nepoužíval žádnou aviváž,intimní partie mýt pouze dětským mýdlem a po koupání vysprchovat vlažnou vodou.Osušit dětskou plenou.Může to být podrážděné i od ručníku. Doktora bych poprosil o laboratorní zkoušku.Na infekce. Jistota je jistota. Případně jako ochranu na podrážděná místa dětský olej nebo Niveu. Taťka dvou dcer.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Conchus

Nejlépe navštívit odborného lékaře a nedat na nějaké babské rady z tohoto portálu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Na mytí intimních partiích bych doporučuji intimní gel s tea tree http://www.apa­tykarka.cz/ry­or-gel-intimni-hygiena-s-tea-tree-oil-200g-tuba, ulevuje od svědění způsobených záněty a urychluje hojení (mám vyzkoušeno) a mohlo by to zabrat, ikdyž je příčina zatím neznámá. A rozhodně vynechat spodní prádlo s příměsí elastanu a jiných umělých látek, ať nosí čistě bavlněné kalhotky.
Nebo v lékárně se dá zakoupit vaginální krémy, např. od Canestenu http://www.le­karna.cz/canes­ten-3-vaginalni-krem-crm-vag-1x20gm-3apl/, který uleví od pálení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Mě teda pochva nikdy nepálila. 🙂
Ale i tak bych to tipoval na nějakou alergickou reakci na mýdlo. Čili moje rada je: zkusit jiné mýdlo (přímo na intimní partie) nebo mýdlo úplně vynechat. Dále určitě se nekoupat, ale jen sprchovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví