Avatar uživatele
buxik

dcera 2 a půl roku se mi z ničeho nic začala počůrávat:-(

Dobrý večer, už si nevím rady. Naše malá už chodila krásně na nočník a z ničeho nic se nám už asi 2 týdny počůrává a je jí to jedno, ne že by jí vadilo že je mokrá, hraje si dál jako by se nechumelilo, dokáže se počůrat ikdyž si hraje s děckama nebo lítá po bytě, doběhne a hups punčošky mokrý.Myslela jsem, že je to nějaký to jejich období, šla jsem s ní k doktorce na kontrolu moči a vše bylo OK. Jak jí to mám zase naučit nebo čím to může být, že si tak ucvrnkává do kalhotek? děkuji všem za radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4896 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mili @

Za každé vyčůrání do nočníčku chválit, chválit, chválit… popř. dát nějakou pochoutku…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Zkuste jí dávat co nejčastěji na nočník ukazujte jí na tom nočníku obrázky,hrejte si s ní řeknite jí že když se pude vyčurat dáte jí nebo koupíte jí kokino pokud je dle doktorky v pořádku uvidíte že se to spraví chce to jen mít trpělivost a chvíli vyčkat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
buxik

děkuji za rady se sladkostmi, ale vše jsem zkusila – sladkosti až po vyčůrání – dostane je a pak se mi za chvilku ucvrnkne do kalhotek. I strašení čertem a že jí Ježíšek nic nedonese, domlouvání, škemrání…

před 4896 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Napadá mě, nemáte třeba nově miminko? Starší děti to dělávaj, když mají najednou pocit, že se jim rodiče nevěnujou tak, jako dřív – což je právě často, když se narodí nový dítě. V dvou letech už mají trošku rozum a vidí, že se mimino počůrává a všichni kolem něj běhají – tak si řeknou no, začnu se počůrávat taky, třeba si mě začnou všímat jako dřív :)

před 4896 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Nebo jí začít dávat plínku. Velký dítě to omezuje, je to neohrabaný, nepříjemný, studí to… a pokud má kamarády, tak se jí i dá „pohrozit“, že se jí s plínkou budou smát. Třeba ji bude plína tak otravovat, že se radši zase naučí na nočník… :)

před 4896 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek