kelne

DC Universe Online problém s hrou !

Chci se do hry přihlásit a píše to že mám špatné údaje.
Jenže před 10 min. jsem s těmito údaji hrál. Nemají nějaký výpadek nebo něco ? Já jen jest-li tu hru nemám hned smazat. Mám třeba počkat do zítra ?
Doplňuji:
Ta hra je dobrá, ale jsou s ní jen problémy.
Teď musím čekat 20 min než mě to pustí do hry :(

Odpovědi
alex.agent

Zkus přeinstalovat hru a když nepomůže tak počkej do zítra, třeba mají nějakou poruchu s databází, mělo by to jít.

badisko

OOo velice fajn doplneni …tak si kratis cas dopnenim otazky nevim jak dlouho starou?…des a bes …jako by nebylo dost webu primo na tuto hru…http://ww­w.google.cz/#ou­tput=search&scli­ent=psy-ab&q=DC+Univer­se+Online+pro­blém+s+hrou&oq=DC+U­niverse+Online+pro­blém+s+hrou&gs_l=hp­.3…4415.4415.1­.9731.1.1.0.0­.0.0.192.192.0j1­.1.0…0.0…1c.2­.9.hp.kdUrU6i2tUk&psj­=1&bav=on.2,or­.r_qf.&bvm=bv­.45368065,d.d2k&fp=c11b­cfaac8918c1b&bi­w=997&bih=652

AndyT

A neposlali ti nějaký kod? Vím, že když jsem to ještě nenádvno hrál, musel jsem se ještě registrovat na nějakou německou stránku, a kvůli tomu jsem to přestal hrát

briketka10

badisko,
jéje ty vyšťouráš prostě všecičko :))