Elk

Dáváte směrovku při couvání, nebo jen při jízdě.

Odpovědi
dubraro

Samozřejmě.

Dochy

Pokud při tom couvání měním směr (zatáčím, vyjíždím na silnici,…) tak samozřejmě ano.

klob1

Pokud neodbočuji, tak ne. Ale pokud měním směr jízdy, nebo za pár metrů budu zatáčet, tak ano.

Edison

Samozřejmě.

Kryšpín

Denně vidím, že piloti mistři volantů nedávají směrovku ani při předjíždění, natož při couvání

cukrar

Nedávám, není proč.

aliendrone

Zpravidla se neunavuji, ovšem někdy ano – když je to nutné. Typicky když za mnou jede auto, aby mu bylo jasné, že parkuji a mohl mne objet/zastavit.

Muffz

Podle toho, jestli jsou auta kolem. Pokud jsou, tak (při parkování) dám, abych ukázal svůj úmysl. Pokud nejsou, tak pro to nevidím důvod (nějaký policista by asi nesouhlasil, ale co už). Pokud vycouvávám z parkoviště třeba u obchoďáku, tak zapínám výstražné, abych upozornil na nestandardní jízdu.