Avatar uživatele
Michal

Dáváte rádi květiny? Jen tak?

Máte potřebu občas darovat květinu?
Nicasca, tobě dík.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, fortin před 5169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano, zejména jako výraz obdivu či citů k ženě. Bohužel na mnohé dnešní ženy to již neplatí, spíše dají na prázdné, „namachrované“ řeči a napěchovanou peněženku. Pak to s nimi taky tak dopadá…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano,a to lidem kteri to necekaji,mam radost z jejich prekvapeni a otazky PROC?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fortin

Jsem proti podporování pěstitelů květin v zimním období. Jen tak nic samo není. Ale starám se o pár květin a budu co budu živ. Znám jejich zvyky a občas překvapí květem, někdy se zlobí. To jsou nejcennější květiny, že i když na ně myslel člověk před svou smrtí, ony pokračují dál. O tyto květiny bych se rozdělil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já moc ráda dostávák květiny. Nejlépe růže. Dostávám je k narozeninám a k svátku. Sama si ale kytku koupim pro radost sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já mám úplně stejné slova jako iwetax. Nejraději dostávám růže nebo lilie. Dostává je k svátku, k narozeninám nebo výročí. Když jdu ale kolem květinářství, tak nemůžu odlat květinám a koupím si :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KratochKarel

Já určitě patřím mezi ty, co rád dělá ženám radost a květina je jednou z nich.

Avatar uživatele
PeterkaO

Nápodobně, někdo mi tu doporučil online květinářství www.florea.cz a musím říct, že jsem z toho měl strach, aby kytici doručili ve stanoveném termínu a díky bohu všechno proběhlo hladce.

Avatar uživatele
tyna.ryglova

Já jsem od manžela dostávala pokaždé květiny jen k narozeninám, svátku nebo výročí, ale nedávno mi je dal jen tak. Byla jsem tak zaskočená, že jsem vůbec nevěděla, co na to říct a navíc mi je nedal on, ale kurýr od https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-brno . Manžel si zaplatil doručení květin Brno a poslal mi květiny jen tak, tak doufám, že nemá špatné svědomí 😁 .

před 1342 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek