Michal

Dáváte rádi květiny? Jen tak?

Máte potřebu občas darovat květinu?
Nicasca, tobě dík.

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, zejména jako výraz obdivu či citů k ženě. Bohužel na mnohé dnešní ženy to již neplatí, spíše dají na prázdné, „namachrované“ řeči a napěchovanou peněženku. Pak to s nimi taky tak dopadá…

Další odpovědi
anonym

Ano,a to lidem kteri to necekaji,mam radost z jejich prekvapeni a otazky PROC?

fortin

Jsem proti podporování pěstitelů květin v zimním období. Jen tak nic samo není. Ale starám se o pár květin a budu co budu živ. Znám jejich zvyky a občas překvapí květem, někdy se zlobí. To jsou nejcennější květiny, že i když na ně myslel člověk před svou smrtí, ony pokračují dál. O tyto květiny bych se rozdělil.

iwetax

Já moc ráda dostávák květiny. Nejlépe růže. Dostávám je k narozeninám a k svátku. Sama si ale kytku koupim pro radost sama.

Jahoda

Já mám úplně stejné slova jako iwetax. Nejraději dostávám růže nebo lilie. Dostává je k svátku, k narozeninám nebo výročí. Když jdu ale kolem květinářství, tak nemůžu odlat květinám a koupím si :)

KratochKarel

Já určitě patřím mezi ty, co rád dělá ženám radost a květina je jednou z nich.

PeterkaO

Nápodobně, někdo mi tu doporučil online květinářství www.florea.cz a musím říct, že jsem z toho měl strach, aby kytici doručili ve stanoveném termínu a díky bohu všechno proběhlo hladce.

tyna.ryglova

Já jsem od manžela dostávala pokaždé květiny jen k narozeninám, svátku nebo výročí, ale nedávno mi je dal jen tak. Byla jsem tak zaskočená, že jsem vůbec nevěděla, co na to říct a navíc mi je nedal on, ale kurýr od https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-brno . Manžel si zaplatil doručení květin Brno a poslal mi květiny jen tak, tak doufám, že nemá špatné svědomí 😁 .