Drap

Dáváte radději, nebo raději dostáváte?

Myslím tím třeba dárky, pozornosti, ale i pomoc .

Nejlepší odpověď
quentos

vždycky je to lepší pocit, když dávám. Alespoň u mě to tak platí – a prý i obecně.

Další odpovědi
štamgast

Tak napůl. Jsem rád, když někomu něco dám a má radost, tak mám hřejivý pocit. Když něco dostanu, co třeba chci, tak jsem taky šťasten.

Alesh

Každý raději dostává, neboť i ten, kdo dává, za to něco dostává (radost, potěšení, dobrý pocit atd.). Já rád dávám … 😉

M.

Nemám ráda (svoje) narozeniny, svátky a ani Vánoce, tudíž raději dávám, než dostávám. Navíc, pokud na někoho zapomenu nebo to od něj nečekám, a ten někdo mi něco dá, je mi pak divně, když to „neoplatím“.

pizlicka

radeji dostavam.