hanulka11

Dáváte přednost umělému nebo živému stromečku ?

A proč to tak je?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Živý!! Jeho neodolatelná vůně trvá po mnoho dnů 🙂

Další odpovědi
anonym

já roky toužila po živém,loni jsme s mužem sháneli a sehnali,ale byl to obr,pak bylo skoro nemožné ho dostat domů,když se nám to podařilo a chtěli jsme ho zdobit čtyřikrát jsem musela do obchodu dokupovat banky,pořád jich bylo málo,a když bylo po svátcích tak celý opadal a ten binec,tak ted už zase jen umělý,ale máme na to pěknou humornou vzpomínku,připadali jsme si jako Pat a Mat

bigbít

Živý…protože nádherně provoní obývák tou vánoční vůní jehličí…

vecernice

Já tomu živému,protože to krásně voní.Umělé stromečky jsou některé moc pěkné,ale živej je živej.

VampGirl

My máme každý rok stromeček umělý. Jednou jsme měli živý. Má to své kouzlo a příjemnou lesní vůni, ale opadalo všechno jehličí a bylo úplně všude. 😁 Přemýšlím, že bychom letos mohli zase ozdobit nějaký ten živý stromeček. Ta atmosféra je prostě úžasná.

aramah

Také živý i když se přiznám já bych raději umělý.Jehličí máme všude,díky pejsance která to roznáší v kožichu.

Miroslavst

My máme umělý stromeček, který vydrží dlouho.
Ale jinak pro tu vůni a krásnou atosféru máme ve vázách živé větvičky také ozdobené.

quentos

za mých mladých let měl tatínek průkazku bývalého lesáka, tudíž jsme si mohli opatřit živý – dokázal vytipovat strom nějakým způsobem závadný, který by šel stejně za chvíli sám do kytek. Pak jsme koupili umělý, je přece jenom ekologičtější, a byt navoněli jen živými větvičkami. Dnes si děláme vánoce jen s mámou a sestrou a místo stromku nám stačí jen větvičky ve váze. Však vono to Ježíškoj dojde :{))>

iceT

Moje babicka vzdy ozdobila zive vetvicky pernickama a cokoladou,loni jsem to tak udelala take,jinak davam prednost umelemu.Mi rodice maji kazdy rok zivy stromecek.

anonym

Živý je holt živý.Ta vůně a může se pak dlouho uklízet jehličí,dobře hoří,prostě kouzlo.
A ty kouzelné honičky s nepříčetným hajným…
Celý rok se tomu pak dojatě usmíváme a těšíme se na další Vánoce.

skorcovaz

Živý je krásný, voňavý a má svoje čaro, my ale máme umělý, šetříme přírodu.. :)

oskar

Živý stromeček.

GM

Vždycky jsmě měli živý stromeček – borovičku nebo jedličku. Co jsou děti z domu, zdobím už jenom větve ve vázách, na provonění to taky stačí.