Avatar uživatele
hanulka11

Dáváte přednost umělému nebo živému stromečku ?

A proč to tak je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, aramah, bigbít před 4936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Živý!! Jeho neodolatelná vůně trvá po mnoho dnů 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

já roky toužila po živém,loni jsme s mužem sháneli a sehnali,ale byl to obr,pak bylo skoro nemožné ho dostat domů,když se nám to podařilo a chtěli jsme ho zdobit čtyřikrát jsem musela do obchodu dokupovat banky,pořád jich bylo málo,a když bylo po svátcích tak celý opadal a ten binec,tak ted už zase jen umělý,ale máme na to pěknou humornou vzpomínku,připadali jsme si jako Pat a Mat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bigbít

Živý…protože nádherně provoní obývák tou vánoční vůní jehličí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já tomu živému,protože to krásně voní.Umělé stromečky jsou některé moc pěkné,ale živej je živej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

My máme každý rok stromeček umělý. Jednou jsme měli živý. Má to své kouzlo a příjemnou lesní vůni, ale opadalo všechno jehličí a bylo úplně všude. 😁 Přemýšlím, že bychom letos mohli zase ozdobit nějaký ten živý stromeček. Ta atmosféra je prostě úžasná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Také živý i když se přiznám já bych raději umělý.Jehličí máme všude,díky pejsance která to roznáší v kožichu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

My máme umělý stromeček, který vydrží dlouho.
Ale jinak pro tu vůni a krásnou atosféru máme ve vázách živé větvičky také ozdobené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

za mých mladých let měl tatínek průkazku bývalého lesáka, tudíž jsme si mohli opatřit živý – dokázal vytipovat strom nějakým způsobem závadný, který by šel stejně za chvíli sám do kytek. Pak jsme koupili umělý, je přece jenom ekologičtější, a byt navoněli jen živými větvičkami. Dnes si děláme vánoce jen s mámou a sestrou a místo stromku nám stačí jen větvičky ve váze. Však vono to Ježíškoj dojde :{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Moje babicka vzdy ozdobila zive vetvicky pernickama a cokoladou,loni jsem to tak udelala take,jinak davam prednost umelemu.Mi rodice maji kazdy rok zivy stromecek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Živý je holt živý.Ta vůně a může se pak dlouho uklízet jehličí,dobře hoří,prostě kouzlo.
A ty kouzelné honičky s nepříčetným hajným…
Celý rok se tomu pak dojatě usmíváme a těšíme se na další Vánoce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Živý je krásný, voňavý a má svoje čaro, my ale máme umělý, šetříme přírodu.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Živý stromeček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Vždycky jsmě měli živý stromeček – borovičku nebo jedličku. Co jsou děti z domu, zdobím už jenom větve ve vázách, na provonění to taky stačí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek