Davate prednost kosmetice

z lekarny ci bezna z obchodu?Je v tom rozdil?Dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Souhlasím s ReHu v tom smyslu, že málokterá prodavačka umí poradit při výběru kosmetiky. Kdysi jsem si kupovala krémy od Avonu, ale bez jakýchkoliv informaci. Výběr záležel jen na tom, co jsem považovala za nejhodnější

V poslední době mně nejvíc vyhovují krémy od fy Energy a Diochi. Jejich přípravky jsou současně i léčebné.

Další odpovědi
sardoska

Já si kupuju kosmetiku v obchodě, protože mi vyhovuje a většinou je levnější, než v lékárně. Takže rozdíl je určitě v ceně a pak už spíš záleží na tom, co komu vyhovuje.

Džanička

Já si kupuji převážně z obchodu,ale jen takové ty kvalitnější šampony,krémy,mý­dla,gely a spíše drogerii,protože mám problémy s vlasy,pokož­kou,např.Glis­skur,Dove apod.Pak si objednávám z katalogu od Avonu kosmetiku,a to převážně řasenky,oční stíny,laky na nehty,a pak i parfémy,apod­.Určitě nekupuji takové ty obyčejné šampony třeba z kauflandu,kde 1l stojí 20kč,a ani to nepění.Takto mi to vyhovuje..

panenka

Já si kosmetiku kupuji nebo objednávám přes kamarádku ILIINES .

ReHu

V lékárně již pěkných pár let mají výrobky ne vyšší kvality, než jinde. Pominu-li léky, ať již na předpis nebo ne, je to již jen pouhý obchod.
Vím o několika případěch, kdy distributoři nabízejí různé dárky, či jiné profity, když magistři za pultem budou nabízet právě to jejich zboží a tím se zvýší odbyt a prodej. A nemají ani dostatečné informace o kosmetických výrobcích. To platí i u prodeje v běžné prodejně.
Byla jsem svědkem toho, když jakýsi pán chtěl v lékárně krém na vrásky, co viděl v TV v reklamě, prodavačka, se ani neoptala, na věk. Ten by pán jistě věděl. Je rozdíl, jestli je krém na vrásky v okolí očí, nebo na celý obličej, jestli je ženě 45 nebo 65.
Prodej kosmetiky je totiž hodně indio vindy a prodávající by měl vědět, především komu výrobek prodává a teprve podle toho doporučil ten správný produkt.
Bohužel, v žádné prodejně není dostatek času a prodávající nemají ani motivaci kupujícímu radit, prptože zákazník může pak již kupovat kdekoli jinde a čas do něj investovaný se nerentuje.
Proto není kvalitní rada.
Já kupiji kosmetiku po registraci u firmy. mám dostatek informací, mohu na školení (nemusím, ale pokud chcui informace mohu) a na telefonu i školitelku pro radu.
I mé známé mohou nakoupi přese mně. Nemusím mít minimální obrat, takže nejsem ničím tlačená, ale ráda poradíma jsem pak ráda, že jsou kámošky spokojené. Při spokojenosti se i vrací. Mám sestru spolužačky, které pravidelně posílám krém poštou.

Klarisa

já si kupuji pokaždé jinou kosmetiku,někdy se vracím zase k té,co jsem měla předtím,ale většinou zkouším nové a nové výrobky.Momentálně jsem si koupila pivní šampom,sprchový gel i mýdlo.

Jahoda

Kosmetiku si objednávám přes internet ze značkových obchodů. 🙂

anonym

Hezky to ReHu napsala,skoda ze Vam vsem nemohu dat bodika-priste.