Hakunamatata

Dáváte do myčky nádobí, které tam nepatří? Setkali jste se s tím, že by to tomu uškodilo?

Nejlepší odpověď
anonym

Nedělala bych to. Švagrové několikrát kluci naskládali do myčky nádobí se zlatým dekorem. Takže už je bez dekoru. Ono to omezení pro nic a za nic výrobci neuvádí.

Další odpovědi
www

Tak to rozhodně nedělám!
Za prvé výrobce dobře ví, co a proč je vhodné do myčky cpát/necpát a může se na to vztahovat i případná reklamace!
Za druhé, nemám myčku 😁

anonym

Když jsem si před lety pořídila myčku,byla jsem tak vykulená,že bych do ní narvala i lustr při gruntování.Sa­mozřejmě,že jsem to zkusila,ale nevyplácí se to.S názorem,že nerezové nádobí rezne,nesouhla­sím,mně zčernalo.

Kreama

Já ne, párkrát se mi tam dostaly třeba vařečky :D a nepřežili to moc dobře, nebo nerezové nádobí potom rezne…