Cermak

Dáváte dětem na jídlo kašičky, nebo ne? Jestli ano, tak jaké?

Nejlepší odpověď
Drap

Dětem je ke čtyřicítce a kašičky fakt nechtějí. Raději si dají kus uzeného.

Další odpovědi
da ny

Děti jsem kašemi, zejména instantními „necpala“, jen výjimečně krupicovou, vařenou nebo rýžovou. Bramborová bývala častěji..
Dnes baští kaše ovesné, rýžové, jiné obilninové mnoho lidí, dopoledne k svačině
či snídani. Pokud iáte tu potřebu, zhotovte takové (střídejte), které budou s ohledem na věk dítěti chutnat.
Přislaďte ovocem, medem,

Mp2

Kupuj jim ty, které jim chutnají..
Nemá smysl do nic cpát něco, co smrdi a očividně jim nechutná..
Navíc to zase o tolik zdravější nebude..

Zkus pár druhů a sleduj…
Jako když kupuješ jídlo kočce :)
Tuňák a losos, mňam.. :)