Avatar uživatele
Bobra

Dávání videa na YouTube

Od té doby co máme zrychlený internet,když chci dát na youtube video místo toho,aby se mi tam objevilo zbývá např. 15 min. objeví se mi tam zbývá 1826 min.! Nevíte proč se to děje když máme zrychlený internet a mělo by to proto jít rychleji než pomaleji?
Doplňuji:
Kdepak Internet jinak běží perfektně a sme s nim spokojení. Jinak už sem zkoušela dávat video přes Mozilu přes Google Chrome ale pořád nic :( video má 4:30 minuty a v HD neni…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Bobra

Zajímavá 0 před 4421 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Shuffle

Ahoj, opravdu nevím, co to je za chybu. Zkus ale něco změnit: restartuj počítač, zkus jiný prohlížeč, v době přidávání videa nic jiného na počítači nedělej. Nebo prostě chvíli počkej a uvidíš, co se bude dít. Třeba se tam zoobrazí o hodně minut méně. Otázkou také je, jestli internet jede pomalu i bežně, v jiných situacích nebo pouze pri přidávání videa do Youtube. Nahráváš dlouhé nebo HD video? I to dělá velké rozdíly!

Zkus to nechat chvíli tak. Prostě od počítače odejdi za 1 hodinu se vrať a podívej se, jestli se něco změnilo. Může se to stabilizovat. Chyba v připojení k internetu asi nebude. Potom už zbývá jenom chyba v Youtube…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LordOfApples

A zkoušely jste to video zkonvertovat? Ono to netačí jenom natočit.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Shuffle, jedenáctiletá dívka tak dobře ovládá počítač!!! To neumí ani někdo dospělý. Jen styl vyjadřování neodpovídá…

před 4421 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Shuffle

Tak pokud mi nevěříte, nevěřte :) Ze všeho mám samé jedničky a počítače a dějepis (vlastivěda) mě baví :)

před 4421 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek