Bobra

Dávání videa na YouTube

Od té doby co máme zrychlený internet,když chci dát na youtube video místo toho,aby se mi tam objevilo zbývá např. 15 min. objeví se mi tam zbývá 1826 min.! Nevíte proč se to děje když máme zrychlený internet a mělo by to proto jít rychleji než pomaleji?
Doplňuji:
Kdepak Internet jinak běží perfektně a sme s nim spokojení. Jinak už sem zkoušela dávat video přes Mozilu přes Google Chrome ale pořád nic :( video má 4:30 minuty a v HD neni…

Nejlepší odpověď
Shuffle

Ahoj, opravdu nevím, co to je za chybu. Zkus ale něco změnit: restartuj počítač, zkus jiný prohlížeč, v době přidávání videa nic jiného na počítači nedělej. Nebo prostě chvíli počkej a uvidíš, co se bude dít. Třeba se tam zoobrazí o hodně minut méně. Otázkou také je, jestli internet jede pomalu i bežně, v jiných situacích nebo pouze pri přidávání videa do Youtube. Nahráváš dlouhé nebo HD video? I to dělá velké rozdíly!

Zkus to nechat chvíli tak. Prostě od počítače odejdi za 1 hodinu se vrať a podívej se, jestli se něco změnilo. Může se to stabilizovat. Chyba v připojení k internetu asi nebude. Potom už zbývá jenom chyba v Youtube…

Další odpovědi
LordOfApples

A zkoušely jste to video zkonvertovat? Ono to netačí jenom natočit.....

annas

Shuffle, jedenáctiletá dívka tak dobře ovládá počítač!!! To neumí ani někdo dospělý. Jen styl vyjadřování neodpovídá…

Shuffle

Tak pokud mi nevěříte, nevěřte :) Ze všeho mám samé jedničky a počítače a dějepis (vlastivěda) mě baví :)