lerak14

Dávají se palce nahoru dle toho, jak je tu kdo dlouho a pamatujete se navzájem?

Doplňuji:
no ještě že dáváte odkazy na stránky jinak bych nevěděl co jeto ta expirace a teď můžu hledat i jinde

Nejlepší odpověď
anonym

jen dodám že vygooglovat je někdy lepší než drze opsat bez uvedení zdroje :-/ … často ty dotazy si o použití googlu přímo říkají, není na tom vůbec nic špatného.

například

„co je expirace“ ?

odpoved: http://goo.gl/sOqF

koneckoncu google najde i odpovedi ktere zaznely na tomto serveru tak proc ho nepouzivat ?

Doplňuji:
jinak davam palec za odpoved ktera tazateli pomohla, je uplne jedno zda odkazem na relevantni zdroj kde se presne dany problem resi nebo vlastnim textem.

Další odpovědi
annas

Mám stejný názor jako George. Jinak víc v diskuzi.

I při vyhledávání je nutné přemýšlet a odpovědět přesně na dotaz.
Doplňuji:
GM, nesouhlasím s Vámi. Jak uvedl George, ne každý umí vygooglovat správnou odpověď. Stačí některé odpovědi sledovat. Lepší označit zdroj než okopírovat odpověď bez odkazu.

kropitko

Přiznám se,že mám několik favoritů o kterých za tu dobu vím,že jejich odpověď je na 99% správná,jelikož o nich vím,že jsou v tomto oboru dobří,,,např. Standa,,právo apod.na něj nikdo nemá,takže si troufám dát palec,aniž bych nad tím nějak moc přemýšlela. Stejně tak např. Quentos-angličtina, Annas s Popelkou(ta tu není tak dlouho) literatura a čj, panenka-vaření,rynek a george počítače,jo ještě bumbes ferda mravenec a spousta dalších, rehu s benytou----pejskařky,,,pro­miňte ostatní na které jsem zapoměla. takže ano,dávám v první řadě body těm o kterých vím,že umí,ostatní odpovědi musím zodpovědně louskat a přemýšlet,případně vyhledávat,zda jsou správné. Někdy nemám čas,tak oboduji jen ty otázky,na které bych odpověď také znala a nebo také nedám bod žádný,,,jelikož na pc neležím celý den…
Doplňuji:
Ještě doplním,aby jste pochopil,že pokud je pro mě otázka z oboru,který je pro mě španělská vesnice a neodpoví na tuto otázku nikdo o kom si myslím,že tomu rozumí,tak otázku sice označím jako zajímavou,ale odpovědi ne,jelikož prostě nevím jak je to dobře a bohužel nemám čas a někdy ani náladu to vyhledávat,případně to se známými,kteří by mohli vědět konzultovat…

Tak to prostě dělám já a je mi úplně fuk,co si kdo o tom myslí. Účast na těchto stránkách je zcela dobrovolná a není mojí povinností bodovat všechny odpovědi a všechny otázky. Až mi někdo bude platit za to,že tu jsem 12 hodin vkuse,tak se tomu budu věnovat,,,:-DD

GM

Já moc často nedávám palec tomu, kdo se nenamáhá vlastní odpovědí, ale píše odkazy. Vygooglovat odpověď dovede každý.

1popelka1

A samozřejmě většinou nedávám palec doslovně okopírované odpovědi, která třeba ještě navíc neodpovídá na otázku… Ale takové odpovědi jsou kolikrát nejvíce ceněny, po názorových a diskuzních…

1popelka1

Někteří to tak bohužel dělají, ze sympatií, dokonce někteří dávají palce špatné odpovědi, protože ten s tou správnou odpovědí není jejich oblíbenec…
Já třeba jednou nedala někomu palec, protože dotyčného odpověď byla špatná a od té doby sem od té osoby palec nedostala, dokud jsem jí zase palec nedala – něktěří se prostě chovají jako by byli pořád v mateřské školce… s tím nic nenaděláte…

annas

Já dávám palce při správné odpovědi na otázku, kterou položím. Cením i snahu vyhledat odpověď.

Uvádět zdroj neodporuje pravidlům Odpovědí. Někdy je rychlejší pro tazatele zadat otázku přímo do vyhledávače, dostane odpověď hned a nemusí čekat. Když si studenti vyhledávají odpovědi sami, je to jen k jejich prospěchu.

Body za otázky, které jsou řekněme vyloženě názorové a nemají platnost pro všechny, hodnotím jen zcela výjimečně.

O tom se vede už dlouho diskuze. Odpovědi na názorové a vědomostní otázky se příliš necení.

GM

Jestli mi někdo dá nebo nedá palec je mi šumafuk, jenom se mne dotkne, když za špatnou odpověď na mne někdo křičí výkřičníkama. Jsme přece lidé omylní.

kropitko

Doufám,že jsem to nebyla já a pokud ano,tak se omlouvám.
Ale jde o to,že pokud někdo špatně odpoví a jeho odpověď je označena jako nejsprávnější,správ­ná apod…tak ten co sice odpoví správně,ale jeho odpovědi si nikdo ani nevšimne se cítí dotčen,nemá z toho pak dobrý pocit a je mu líto,že tázající uživatel dostal mylnou,chybnou odpověď.
Já někdy pokládám otázky,kdy doopravdy jde o něco důležitého a pokud mi někdo chybně odpoví,tak to má pro mě fatální důsledky. Já se tím pak řídím a mám z toho hodně problémů.

annas

Toho jsem si nevšimla. Dá se slušně upozornit, že je odpověď špatná. Někdy se stane, že jiný uvede odpověď vhodnější.

Víte, kolikrát se mně to stalo, že jsem za správné odpovědi dostávala červené palce! To už je sice pryč, ale všímám si, že existují skupiny, které uživateli z druhé skupiny palce nedávají.