Anonym*

Dávají se na konci seminární práce odkazy na zdroje?

Dávají se na konci seminární práce odkazy na zdroje? V seminární práci není žádný obrázek ale pouze text který mám asi z více než deseti zdrojů. Mám tam zdroje uvést? Díky sem za radu.

Nejlepší odpověď
annas

Ano, dát tam odkazy na zdroje

Pokud jste něco doslova okopíroval, text by měl být v uvozovkách a na konci uvedený odkaz.
U věty v uvozovkách na jejím konci napíšete např. 1. V soupisu zdrojů pak bude 1 např. název internetové stránky.

Pokud nebudete přesně citovat, stačí na konci uvést odkazy jako zdroje čerpání.

Sice jste zatím na ZŠ, ale tak to platí (či mělo by platit) vždy). Ale ne všechno můžete kopírovat. Dole ve zdroji najdete tvyjádření, , že není kopírování povolené.

.

Další odpovědi
Mc Merkurion

Ano, dát tam odkazy na zdroje

… zdroje se maj uvádět všude, i báby na (d)rinku řeknou, že to povídala stará Blažková, aby tomu dodaly váhu …

ivzez

Ano, dát tam odkazy na zdroje

Tyto informace byste měl/a dostat při zadání práce.
Hodně škol je uvádí i na svých webech.

@McMerkurion > ny rYnku