Frogman

Dávají ještě v některém českém McDonaldu plastová brčka místo papírových?

Tuším, že se před 3 lety v některých pobočkách zaváděla papírová brčka a u zbytku zůstala klasická plastová. Nevíte, jestli už plastová kompletně nahradili všude, nebo víte o některých pobočkách, kde ještě plastová mají?

Z těch papírových se hrozně špatně pije, takže si beru plastové z domova, když mám v plánu se v mekáči zastavit, ale občas si ho vzít zapomenu… 🙂

Odpovědi
Dvorní šašek

Pokud vím, tak to byl komplexní krok společnosti McDonalds. Pochybuju, že nějaká pobočka bude nabízet plastová brčka, když se dušují, že je jejich zájem ochrana životního prostředí.

terkaprihodo

Myslím si, že už se to kompletně nahradilo těmi papírovými. Hodně lidí na to nadává, ale mně to nepřijde až tak špatné. Zrovna brčka v McDonaldu podle mě fungují stejně jako ta plastová. Co mě osobně ale teda hodně štve jsou takové ty jednorázové plastové talířky. To je podle mě naprostá zbytečnost. Vždyť v mnoha případech by klidně stačil takovýto papírový tácek https://www.ja­rico.cz/papiro­ve-obaly-a-nadobi-papirove-tacky-katskup3040.php tak na co používat plast? Navíc papírový tácek je i levnější.