JarkaHor

Dává se do porcelánové konvičky jenom čaj nebo se hodí do ní dát i kávu ?

Odpovědi
elkon

Čajová konvice je na čaj (odtud je název). Na kávu jsou jiné nádoby.

Justin1

Možná ano, ale nedoporučuji střídat oba nápoje v jedné konvičce, jinak se může stát, že čaj bude mít kávovou příchuť.

Ivanovpet

Ahoj, jak se dnes máš?

jmenuji se Ivanov Petrovich, četl jsem a prohlížel si váš profil a našel jsem na vás něco velmi zajímavého, napište mi prosím na můj email (Ivanov_Petrovich@hotmail.com) . Musím s tebou něco probrat.
Doufám, že dáš vědět.
dík
Ivanov