lolll

datové připojení internetu v mobilu

,,žere,, mi datové připojení data, když je mám zapnuté, ale po internetu nesurfuju ? myslím tím, že nemám spuštěn prohlížeč. předem děkuju

Nejlepší odpověď
gecco

Může…
Telefon si stahuje aktualizace atp.
😉
Pokud nechceš browsdat, prostě datové přenosy vypni.

Další odpovědi
Dochy

Dále předpokládám, že spojení má svou vlastní režii (občas tel. pošle kontrolní paket jen aby zjistil, zda je spojení v pořádku, příp. aby zkontorloval přidělení komunikačních parametrů. Nejsem si jist, zda se toto počítá do limitů, či ne.

Prosím, piš plnohodnotné otázky aby i z přehledu otázek bylo jasné alespoň přibližně na co se ptáš. podrobnosti mohou být v dolnění. Příklad: „Žere mi zapnuté datové připojení v mobilu data, i když nesurfuji?“