Avatar uživatele
Drap

Dáte ženě či dívce zítra na MDŽ něco ? A nebo jste ovlivněni ideologií a považujete MDŽ za komunistický svátek ?

Ovšem my všichni, kteří jsme informováni, dobře víme že MDŽ neni svátek komunistický.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, johana 56, Jikra, briketka10, breja před 4426 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Makina

Ať je komunistický nebo není, každou ženskou prostě kytka potěží, a to jakákoliv. Takže doufám, pánové, že zítra vezmete květinářství útokem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

já myslím, že dostanu od synovce alespoň malou kytičku i kdyby utrhl u nás na zahrádce první sněženky, budu mít radost jako by mi koupil pugét růží 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/blizi-se-mdz-a-chci-svou-zenu-pozvat-na-veceri-do-slusne-restaurace-a-chci-se-zeptat-zda-je-to-vhodne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já na ideologii kašlu a zejména v případě, který se týká projevu slušnosti, náklonnosti a lásky. Pro mne to není komunistický svátek, ale něco, co se slaví na celém světě a tady se to náhodou kdysi nezakázalo.
Že to pro některé byla příležitost k tomu opít se do němoty, to je věc jiná. Ale tyhle typy k tomu asi nepotřebují jen MDŽ…
Jako dítě jsem dávala mamince přáníčka s namalovanými kytičkami a zítra jí dáme s mužem kytičku živou. Od tatínka, ji už bohužel, dostat nikdy nemůže.
Můj manžel je sice „stará škola“, ale MDŽ bere jako svátek žen, nic politického. Věřím, že nezapomene ani na mne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Dokud se slavilo MDŽ, dostávaly všechny ženy, i ty zralé ve středním věku, i ty staré, alespoň kytičku. v zaměstnání se to hezky oslavilo a s dobrou náladou se šlo domů. Od té doby, co svátel oficielně zrušili a přišel Sv.Valentýn, tak je to svátek jen pro mladé a matky nedostávají nic, protože druhá květnová neděle coby „nový svátek matek“ nikomu z mladších neutkvěla v hlavě, takže svým maminkám nepřejí. Mám toto doma a je mi z toho smutno, celý den druhou květnovou neděli mluví media o svátku matek, ale můj syn, zalezlý u počítače to neslyší a já mu to tedy opravdu připomínat nikdy nebudu. Je to smutný, fakt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

To si piš že jo. Já sem ho nikdy nezrušil. Myslím si že si ho ženy plně zaslouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

MDŽ není komunistický svátek.Je připomínkou stávky newyorských švadlen v roce 1908.A i když už není oficiální,určitě každou ženu potěší,že si na něj mužský protějšek vzpomene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Moje drahá tříčtvrtina už dnes dostala kytičku pěti rozkvétajících narcisek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kristýnary

Já si myslím, že na květinách na MDŽ není nic špatného. Já jsem ráda, když je od manžela dostanu a jestli je to ke dni matek, na MDŽ nebo jen tak, mi je úplně jedno 🙂 . Já jsem ji letos, stejně jako každý rok, k MDŽ dostala. Dokonce mi ji nechal poslat do práce. Využil k tomu rozvoz květin Praha od https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-praha a překvapení se mu povedlo 🙂 .

před 1408 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
novaklen

Musím s vámi souhlasit. Já třeba na MDŽ vždy od manžela dostanu alespoň nějakou tu květinu. Je ale pravda, že Valentýn u nás frčí víc. Program na toho letošního plánujeme už teď. Tento rok jsme se rozhodli, že zkusíme erotické masáže Praha Myslím si, že to by mohlo být celkem zajímavé. Nikdy jsem na takové masáži nebyla.

Nový příspěvek