Dáte si po obědě.....

......dvacet?!

Nejlepší odpověď
quentos

radši ne, jdu zejtra do práce na sedmou, tak abych vůbec usnul… ale obecně většinou jo, s dobrou knížkou a kávou

Další odpovědi
hanulka11

Ne ne ,hned po obědě jsem šla na zahrádku a pěkně jsem shrabala zbylé listí a přikryla záhony chvojím ,které jsem si přivezla z lesa, prostě jsem zazimovávala. A nyní jsem nahlédla a ještě půjdu dělat něco ven dokud je příjemné počasí.

Mousinek

Raději 100

janek66

Občas ano.Je to krásný pocit po dobrém obědě se na chvíli natáhnout,číst knihu a jak se začnou zavírat oči si chvilku pospat.Moje babička po obědě spávala pravidelně a říkala že má místo jednoho dne dva.Ale taky vstávala každý den ve 4.hodiny.I soboty a neděle.

rybíz

Jednu dobu jsem chodil také po obědě " přemýšlet ", jak říká děda Lebeda, ale časem mě to přešlo. Možná to bylo zimními měsíci, při nedostatku slunečního svitu.