Dáte si dnes také Mascarpone??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne

Další odpovědi
hanulka11

Ne

protože ho nemám a dělat ho už dnes nebudu

iwetax

Ne

protože jen tak tuším co to je. Ale kdyby jste mi to přinesla , tak ráda ochutnám

aramah

Ne

Terryle

Ne

a cože to vlastně je? :oD ještě jsem nikde nenašla, co je, ani na tomhle chytrým serveru!

(kdyby někdo měl cuky brát výše uvedené vážně, tak to tak NEBERTE, je to ironie). Jinak bych si dala, ale tady kupovat něco tak drahýho nebudu. Počkám si domů a uděláme si ho o svátcích :)