redy

Dáte šanci Pěstírně?

Další serial na obzoru.
🙂Děkuju

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Jiná odpověď

Nevím…
😉
Mám zapnout televizi a šanci poskytnout? – co myslíš?
😉
_____________­________________________­___
Redy – koukal jsem na web – a, obávám se, že šanci nedám…
Já se mám rád…
___
Raději si dám ´lahvinku´ a kousek sejra – při sledování dobrého filmu…
Nebo lahvinku a kousek sejra – při sledování přítelky…
Nebo lahvinku a kousek sejra – při sledování sporáku…
Nebo usnu…
😉

Další odpovědi
annas

Jiná odpověď

Musela jsem se podívat, o co jde.

Dočetla jsem se, že „seriál se točí kolem pěstírny marihuany (v reálu se herci starali o technické konopí), kde je parta lidí zavřena na několik měsíců a vůbec neví, jestli trauma z uzavřeného prostoru a také zdravotní rizika přežije. Nejde o žádnou legrandu, ale o dost temný thriller, trochu ve stylu reality show Trosečník.“
https://www.su­per.cz/496839-o-tohohle-fesaka-z-pestirny-bude-zajem-herec-je-ale-tajne-zadany-a-doufa-ze-se-jeho-laska-rozvede.html

Nevím, ale pokud jsou lidé v uuzavřeném prostoru v malé skupině, mnozí to nevydrží a chovají se otřesně. Viděla jsem pokus s takovými jednici, ani hodní nevydrželi a týrali se navzájem.

Takže se zřejmě dívat nebudu.

Drap

Jiná odpověď

Myslíš tu na Streamu? Díval jsem se na jeden díl, a nijak mne to nezaujalo.

Emefej

Jiná odpověď

Nevím o co se jedná. Dívám se obvykle jenom na Prima ZOOM, pokud to tam budou dávat, tak to zkusím.

redy

gecco dneska to nedávaj, ono se to připravuje 🙂

Kámoš dal info, a tak jsem tady chtěla něco vysondovat, co vy na to 🙂

Sakryš zase nemám paleček:-)

gecco

Na „palečky“ si nehraju… To nevíš?
😉
Já na to – že jsem si ´zahrál´ v OnilýmKůžeti – něco jsem tam pojedl, něco i popil…
A jak jsem se na o nekoukal dovčil, odvčil to nehodlám měnit…
To by ani latrina nepobrala…
😉