zjentek

Dáte prosím tipy na nějaké novější filmy?

Dotyční rádi romantiku, psychologii a taky nadpřirozené schopnosti, to musí být, třeba něco jako>>> https://www.csfd­.cz/film/651079-freaks/prehled/

Odpovědi
Laurísek

Ledové království 2

nyjono

Mrkni (ty nebo někdo ze známých, příbuzných, sousedů, …) na FB na Doporuč film. Tam ti i doporučí.

ElonMusk

V poslední době se mi líbil film Irčan (comeback mafiánské klasiky s De Nirem, nutnost zkouknout povinně), Zombieland 2: Rána jistoty (příjemná absurdní komedie), Tenkrát v Hollywoodu (nutno vydržet 3 hodinový film…).
Starší film, ale moc pěkný, je Amélie z Montmartru.
Pokud nechcete dávat dvě kilča za Netflix, tak všechny filmy zdarma v angličtině na RARBG tečka TO.