ondra07

Dáte nám hlas? …

Vím, že to tu asi nepatří, ale potřebovali bychom nasbírat co nejvíce hlasů. Jsme atletická skupinka z Opavy a zaregistrovali jsme se do soutěže, kterou pořádá Hervis sports. Potřebujeme co nejvíce hlasů k tomu, abychom se umístili na prvních třech místech a vyhráli tak cenu v hodnotě 30 000 Kč, za které bychom nakoupili oblečení a vybavení pro nás atlety. :)
Děkujeme Vám moc, kdo nám dá hlas
Doplňuji:
Úplně jsem zapomněl na to nejdůležitější, už je to tu :)
http://www.fa­cebook.com/her­vissports.cz?sk=ap­p_285548338163172&ap­p_data=profile%26te­am_id%3D107
Já vím, že to tu nepatří a omlovám se :)

Nejlepší odpověď
anonym

Citace z kodexu:
Zneužití komunity
Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je vpořádku k dobré odpovědi, která je k tématu uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu.

Další odpovědi
briketka10

nevím jak ráda bych..zkouším..

terry

A kde se hlasuje? Proč jsi nedal odkaz?

Nikde nevidím žádné hlasovací okénko.

fablen

ad ondra07: neteř před cca 1 měsícem cestovala po Evropě – získali na cestu 80.000 od České spořitelny – také se tam hlasovalo…odkaz už si bohužel nepamatuji. Zapůjčili auto, zakoupili technické vybavení (fotoaparát, kameru) a jeli za dobrodružstvím. Hodně štěstí.