Dáte mi tip, co sledovat s vnuky v TV dnes večer?

Nejlepší odpověď
setapouch

A kolik jim je? Osobně bych koukal na ČT2 a Divadlo Járy Cimrmana. Ale nemám televizi.

Další odpovědi
klumprt

Skutečně zábavného tam toho dnes moc nebude. Poučné pro vnuky by mohlo být Retro na ČT 24. Můžete doplnit o vlastní výklad.

gecco

Ve 20:00 se těším na Záskok (ČT2), pak snad až 23:00 Suchý-Šlitr (ČTart).

Nazdar Bazar

Zkus to přepnout na Adélu. Ještě to běží. Především bych doporučil silvestrovské 168 hodin. Hlavně se nasmějete politikům. Poté zkus Zázraky přírody nebo již zmíněný Záskok.

Kelt

Jak máš staré vnuky? A zkus je zabavit nějak jinak. Nemusí se přece od mala pořád koukat na televizi. Můžeš jim pustit nějakou pohádku na DVD, videu. něco číst nebo zkuste hrát nějaké hry.

Rocker

Vnuky sice nemám,ale na telku se na Silvestra už několik let nedívám.Většinou si pustíme nějakej dobrej film.

ivzez

Dokud jsem měla televizi, dívala jsem
se na Silvestra na Retro na ČT24 …

Teď si většinou pouštím Vltavu a čtu.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=rYUDwIv3CTw
Doplňuji:
mazec!

BetmenCz

podivej se na seznamu na tv program a pokud jim je 20 tak samozrejmne jiný víber nez kdyby jim bylo 5
Doplňuji:
10 mene pohadka

Pepa25

Beru zpět palec pro Nazdar Bazar. 168 hodin je vhodné pro všechny věkové kategorie, ale z Adély jsem měl jako dítě noční můru (přece jen polykat lidi …)

anonym

15, 13 a 3, ale ten malý piskoř půjde za chvíli spát. 🙂