jsemjá

Dáte mi recept na dobrou, chutnou, rychlou, a nesložitou svačinku?

Opět bez složitých surovin, chtěl bych se dobře najíst, poradíte?

Nejlepší odpověď
Kepler

Topinka ve vajíčku, navrch cibule. Nebo s uzenými šproty.

Další odpovědi
zjentek

Je osm pryč, tak v kolik jsi proboha snídal?

Pár loků perlivé minerálky, jedno vajíčko na hněličku, pár lžic pohankových lupínků, deci vymačkaných pomerančů, nepřezrálý banán a kávu bez lógru, můžešč do ní i čtvereček čokolády. Mělo by to jít v tomto sledu a dávej si trocha na čas – mírně brzdi mezi chody.

Spěcháš? Pak je tady ještě verze 15 dkg gothaje, tři rohlíky, malou plnotučnou hořčici a kofolu. To je takový český folklór pro malý hlad, prostě klasika, která přesně splňuje tvé požadavky – jde to rychle, pořídíš jednoduše VŠUDE a dá se praktikovat kdekoli, na cestách, před krámem, v auťáku…

Keplere, bacha na šproty v akci za 16.90 z Kaufu! Otevřeš konzervu a budou na tebe koukat DESÍTKY OČÍ, bo uvnitř jsou jen hlavy. Je to hodně pohledů, ale není to hezký pohled. Zdroj – zkušenost. );

dubraro

Banán. Když nestačí, tak dva.