dáma z ČR

dáte mi na sebe skype jen na pokec je mi 13

Nejlepší odpověď
barnajka

A já budu za hodnou tetu a já ti ten svůj skalp dám.
Promiň, chtěla jsem říct ‚skájp‘, samozřejmě.
Často si pletu ‚pojem‘ s ‚průjmem‘, ale tak už mám svý roky, že jo…
Hele, jestli máš nějaký zajímavý vzorek na háčkování, můžeme hodit řeč a třeba pak po skájpu pořádat závody v simultánním háčkování. To bude děsná švanda, schválně kdo vyhraje. Hihihi :))
A nebo můžem popovídat o muzice, to je taky vděčný téma. Příští tejden je u nás Eva a Vašek – bude to v kulturáku, kde mám známýho, tak už mám předem dovoleno celej koncert kamerovat. Když mě pak dáš tvůj emajl, ráda se s tebou o ten zážytek podělím!! A neděkuj mi, to je maličkost ;)
Teda jako nemám to ověřený na 100%, ale šušká se, že jako přídavek budou zpívat „Bílou orchidej“ v maďarštině a při posledním opakování refrénu se má k Evičce připojit celej Lunetyk… a Vaška na klávesy doprovodí…podrž se…SÁM VELKEJ MISTR, PAN MICHAL DAVID!!!!! Hernajs, taková koncentrace hvězd..to si snad naše městečko ani nezaslouží :-O
Týýý vogo, já mám božííí nápad – a nebudeš chtít taky jejich podpis??? Já už jich teda mám plnej památníček, ale stejnak si půjdu pro další. Hihihi :))
Jak porád říkám: dobrýho není nikdy dost! Hihihi :))

Heleď heleď – dost kecání, ať neztrácíme čas. Napiš sem ještě jednou, dej mi TVŮJ skájp a já se ti pak vozvu, ju?
Ono bych ti mohla dát JÁ ten SVŮJ kontakt, ale lidi tady jsou děsně závistiví, víš. Ale jako FAKT DĚSNĚ. Až se tady rozkřikne, že půjdu na Evičku a Venouška (já mu říkám Venoušek, víš)..a že tam budu mít dokonce protekci (!!), lidi by se na mě vrhli jak vosy na med a všichni by po mě somrovali minimálně jeden volňásek.
No jak já je tady znám, tak někteří i dva :(
A pár extra chtivých by se nestydělo žádat dokonce o 3 i víc!!! :((
Uznej, že tohle riskovat nemůžu :((
Dej mi teda TY sem kontakt na TEBE a můžeme kecat třeba každej den. Vidím, že máme společnou vášeň pro kvalitní hudbu (páč ani jednou jsi mi neskočil do řeči a ‚Kdo mlčí, souhlasí‘)…no nepochybuju o tom, že my dva si budem rozumět. Tak se mi teda co nejdřýv vozvi, jo?
Budu se těšit ;)

PS: Nezapomeň na ten vzorek, prosím tě!!! Já už ti jich pár naskenovala, to budeš čubrnět :)
Háčkování je stejnak větší zábava jak nějakej internet… Že jo? :)
Ten adrenalin, jestli vzorek vyjde-nevyjde…jestli dojde klubíčko-nedojde…tomu se nevyrovná nic na světě :))

Další odpovědi
Adéla Joon

Asi se hodně nudíš, že?

terry

Já nedám. Je mi víc 🙂

WeeBear

A adresu a telefonní číslo rovnou nechceš? 😉
Nedám nic! 😛

anonym

Já taky nedám, hledej si kámoše mezi sobě rovnýma. A ještě jsi anonym!