HarpPlayer

Databáze odcizených vozidel?

Existuje někde na internetu databáze odcizených vozidel? Proč na policejním webu tato základní věc není? Nebo jen špatně hledám? Díky…

Nejlepší odpověď
kazisvět

Existuje, je na odkaze ve zdroji. Sám jsem ji v minulosti použil.
Problém je, že tato stránka v tuto chvíli hlásí chybu. Podle Google Cache ještě před pár dny fungovala, a tak skoro určitě bude brzy znovu funkční. Pokud by náhodou aplikaci přesunuli jinam, určitě by na ni dali odkaz z menu databáze na Policie.cz.

Zdroj: aplikace.mvcr­.cz/auta/index­.html

Další odpovědi
Miru1

Existuje.Já jsem si našel již dříve na internetu odkaz na databázi přes SMS.Zašlete sms s VIN číslem ( číslo karoserie ) A obratem vám přijde odpověď.Cena sms je 20.- a číslo je 9003020 . Snad vám to pomůže.