HonzaLojza

„DATA RETENTION“ (uchovávání provozních a lokalizačních ú­dajů)

Nevíte někdo, jak je to nyní se zákonem o „DATA RETENTION“ (uchovávání provozních a lokalizačních údajů). Slyšel jsem, že se opět uchovávají. Nevíte prosím někdo, jak dlouho a v jakém rozsahu se ukládají a co musí poskytovat ISP policii, popřípadě, zda jej ISP nemohou zneužít? Děkuji

Odpovědi
mosoj

Mně je to jedno. Ty moje pohyby ( třeba i v posteli) ať si lokalizuje kdo chce.