Miroslavst

Darovali jste někdy krev?

Já bohužel nemůžu.
víte, že Chuck Norris je častým dárcem krve pro Červený kříž. Jen ne svojí vlastní.
A co vy, darovali jste?

Nejlepší odpověď
panenka

zatím ne

Další odpovědi
iceT

Ne,jestě ne,ale někdy mi někteří lidé pijou krev…

quentos

zatím ne, ale třeba do budoucna, doktoři prý že mám „šlechtickou“ ;{))>

tatínek je pravidelným dárcem, třeba v tom budu pokračovat

Mili @

Já ne, já mám hypertenzi, po mě krev nechtějí…
A to mám skupinu AB+ , která může dostat krev jakékoli skupiny, ale dát ji může zase jen AB…

iwetax

Ano, jednou. V akci Daruj krev s českým Rozhlasem. Bylo mi 20
V těhotenství mi brali krev tolikrát a tak nešikovně, že už bych na krev dobrovolně nešla (možná za peníze)