Avatar uživatele
TONICK

Darovali jste již zážitek?

Zdravím Vás přátelé, darovali jste již někdy zážitek? Já jsem byl již obdarovaný a rád bych věděl, kde třeba nakupujete zážitky pro Vaše blízké Vy. Popř. jestli víte, kde nekupovat (ať už z důvodu přemrštěné ceny, nekvalitních služeb, nevstřícného jednání apod.).. Napište mi, s jakými stránkami, popř. s jakou společností máte nejlepší zkušenosti a jakou společnost případně doporučujete (nejlepší kombinace kvality a vloženého kapitálu) 🙂 Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, chudst, Deli před 4623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Dcera používá Slevomat hodně takových věcí se tam koupí výhodně .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
megahit

Docela se mi osvědčilo vybrat si zážitek na jakémkoli webu k tomu určeném a následně jej objednat přímo u provozovatele daného zážitku (např. tedy kontaktovat přímo na danou střelnici). Odpadne nutnost platit zážitkové agentuře, úspora je okolo 1000,– a navíc máte možnost vše si domluvit přímo s provozovatelem a na vše se ho zeptat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

Naše rodina je na cestování, takže jsem mnohokrát daroval „pobyt v lázních nebo na horách“ a taky daruji přes různé „slevomaty“ restaurace s dobrým jídlem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Zážitky se samozřejmě vzájemně obdarováváme, ale rozhodně si je nekupujeme. Přijde nám to hodně povrchní, neupřímné, laciné a drahé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek