TONICK

Darovali jste již zážitek?

Zdravím Vás přátelé, darovali jste již někdy zážitek? Já jsem byl již obdarovaný a rád bych věděl, kde třeba nakupujete zážitky pro Vaše blízké Vy. Popř. jestli víte, kde nekupovat (ať už z důvodu přemrštěné ceny, nekvalitních služeb, nevstřícného jednání apod.).. Napište mi, s jakými stránkami, popř. s jakou společností máte nejlepší zkušenosti a jakou společnost případně doporučujete (nejlepší kombinace kvality a vloženého kapitálu) 🙂 Díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dcera používá Slevomat hodně takových věcí se tam koupí výhodně .

Další odpovědi
megahit

Docela se mi osvědčilo vybrat si zážitek na jakémkoli webu k tomu určeném a následně jej objednat přímo u provozovatele daného zážitku (např. tedy kontaktovat přímo na danou střelnici). Odpadne nutnost platit zážitkové agentuře, úspora je okolo 1000,– a navíc máte možnost vše si domluvit přímo s provozovatelem a na vše se ho zeptat

atriplex

Naše rodina je na cestování, takže jsem mnohokrát daroval „pobyt v lázních nebo na horách“ a taky daruji přes různé „slevomaty“ restaurace s dobrým jídlem.

Děda Louda

Zážitky se samozřejmě vzájemně obdarováváme, ale rozhodně si je nekupujeme. Přijde nám to hodně povrchní, neupřímné, laciné a drahé.