růžička

Darovací smlouva: veškerá práva a povinnosti. Musí být ve smlouvě jmenovitě rozepsány? Děkuji

Odpovědi
dudu

Kukněte na tyto stránky:
http://finance­.idnes.cz/daro­vani-nemovitosti-vas-prijde-na-par-stokorun-dedictvi-i-na-desetitisice-164-/viteze.asp?c=A101123_­145156_viteze_bab

Džuls

My sme si dávali napísať darovaciu zmluvu mediátorovi, ten sa vyzná a zakomponuje aj nejaké vaše špeciálne požiadavky. U nás sa za to platí 60 eur za zmluvu a plus ešte 80 eur za kolok, alebo opačne, už si nepamätám, ale oplatilo sa, lebo som to mala behom hodiny hotové.