blanž

darovací smlouva

přítel mipřed 10 měsíci daroval určitý finanční obnos na opravu rd který mám ve sjm s manželem který se mnou nežije ,může mi tuto darovací listinu přítel napsat i ted ,manžel po mě při rozvodu požaduje polovinu rd nebo jeho ceny děkuji

Nejlepší odpověď
standa

Může i takto s časovým odstupem , ale doporučuji, abyste tento úkon udělali u notáře…, bude se to hodit u soudu až se bude dělit SJM.

Zároveň doporučuji, aby v té darovací smlouvě bylo jasně napsáno, na co ty peníze budou (byly) použity.