pepahandlir

Máte tip na dárky pro psa?

Nejlepší odpověď
Drap

Psům je to úplně jedno, potěší je cokoli na hraní, na kousání, popřípadě nějaká dobrota. Jen ne prosím obleček. Psům obleček nepatří, snad pouze v zimě naháčům, jinak je to krajně nepřirozené, nehledě k tomu, že každý soudný člověk když potká někoho se psem v oblečku, tak polituje psa a o pánovi si myslí, že je debil.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… pěknou slepičku, ještě ale živou, tomu našemu bych s ní teda radost udělal … (voškubat a naporcovat zvládá sám, má v tom praxi) …

nyjono

Psům jsou dárky zcela volný. Je jim i úplně jedno, jestli někdo slaví narozeniny nebo vánoce.
Co mu chutná, to víte jen vy doma.
Takže tím pádem dárkem děláš radost sobě a ty už víš, co ti tu radost udělá.

Alenasss

Určitě využij dnešní akce black friday např. kukni zde
https://www.be­vedo.cz/info/vel­ky-prehled-slev-black-friday/

Nějaký hezký obleček na zimu neuvažuješ? :)
Ovšem i záleží co máš za pejska, aby se ti mohlo lépe poradit.
Jakou máš rasu?

Kepl

Já vždy na vánoce, nebo narozeniny koupím dobroty a pamlsky. Nejvíc jsem teď na vánoce uspěl s konzervami Brit https://krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/psi?pro­ductType=6798-konzervy&page=1 to když vidí, že rozdělávám, tak by to sežral i s plechovkou.

XenieRo

My budeme letos dávat kloubní výživu. Nejlíp nám vyšla Canvit chondro… I vet nám ji doporučil. No a k tomu vezmeme prémiové granule od Brit.