kvikal

Dárky k narozeninám ?

Je mi to hodně hloupé se ptát a nejspíš je to jedna s těch otázek co bude kolovat světem věky. Ale nevíte náhodou co by se hodilo jako dárek 19letému chlapákovi k narozeninám ? Nepije alkohol, pije moc rád čaj, rád se dívá na filmy a často si přispí. Jsem zoufalá a asi málo kreativní, že nejsem schopná to vymyslet sama. :(

Nejlepší odpověď
1popelka1

Když má rád čaj, tak co ho pozvat do čajovny? Nebo mu koupit čaj, který se po zalití vodou rozvije v květ?
Jít do kina na jeho oblíbený žánr? Připravit kinovečer s jeho oblíbenými filmy s vínečkem, večeří…
Budík 🙂

Další odpovědi
anonym

jestli rád pije čaje tak jsem viděla pěkné balení různých čajů a ktomu i skleničky podle ročního období,nebo zkuste koupit dárek podle jeho koníčků,dám příklad když třeba rybaří,nebo má rád ciklistiku,určitě nějakou zálibu má

led

Knihu o čaji aj s receptami

elektrikář

Na oslavu pozvat stejně starou kamarádku, Velký dort. Pěkné oblečení, nechte jej vybrat co by chtěl.Vypůjčit si hromádku DVD.Nakonec je nejlepší se nenápadně se zeptat jeho kamarádů. Nebude zklamaný nevhodným dárkem.