Kilián

Dárkové poukazy k Vánocům – ano, či ne?

Dobrý den, jaká máte názor na dárkové poukazy? Potěšil by vás dárkový poukaz k Vánocům do vašeho oblíbeného obchodu s tím, že ten dotyčný pak s vámi půjde nakupovat? Jsem s přítelkyní krátce (ačkoli se známe trochu déle) a rád bych ji koupil nějaký kus oblečení sám, ale bojím se, že se jí to pak nebude líbit. Jinak už pro ni mám knihu a dárek vlastní výroby.

Hlada – Nejspíše ironie o dobrém nápadu, že?

Nejlepší odpověď
iceT

Dárkový poukaz? Proč ne, kamarádce jsem to doporučila, a ona hned jednomu bratrovi pořídila romantickou večeři ve dvou a druhému plavbu s rodinou parníkem po Vltavě.

Další odpovědi
arachis

Určitě to ocení,hlavně pak musíte jít s ní jak píšete.

Hlada

Myslím, že to je dobrý nápad. Když budete mít stejný, můžete si poukazy vyměnit. Ostatně scénku o darované stovce už kdysi natočil Menšík.

Drap

Nedá se paušalizovat. Pro některé to však může být velice vhodný dárek

ReHu

Myslím, že to je dobrý nápad.
Když máš i jiný dárek.

lexx

hanebné provizorium

Hlada

Nemyslel jsem to prvoplánově jako ironii. Myslím, že vánoční dárky mají význam hlavně pro děti a obchodníky. My ostatní si klidně můžeme vyměňovat dárkové poukazy. Předpokládám, že si nechceš přítelkyni kupovat.