petinek10

Dárek pro učitelku

Ahoj, chtěla bych znát Váš názor na dárek pro naši třídní, kterou v pátek po třech letech opouštíme. Koupili jsme jí a jejímu příteli (mimochodem učitelem z vedlejší třídy) luxusní wellness pobyt na jeden večer s večeří, šampaňským atd. Přišlo nám to lepší,než kytice, fotoknihy a tak podobně. Chtěla bych vědět, jestli by se vám v pozici učitele tento dárek líbil, nebo byste dali přednost právě např. té fotoknize?

Odpovědi
iceT

Tu fotoknihu bych klidně přidala jako bonus,aby na vás měla vzpomínky i na fotkách.

Monikas

Určitě by se mi to líbilo. Hodně záleží na vašem vzájemném vztahu, ale ten soudě podle daru byl velmi pěkný.

tyna.ryglova

Květina je jistota. Mně se ale víc líbí dárky, které paní učitelce poslouží. Letos jsme jí udělali malý balíček s jídlem, který jsme dali do potisknuté papírové tašky z https://www.re­klamni-tasky.eu/papirove-tasky/ .

josefina11

Ahoj, my jsme také dávali učitelce wellness pobyt, byla nadšená. Kupovali jsme ho tady https://www.tra­velslevy.cz/we­llness-pobyty/