oves

Poradíte dárek pro nemocného přítele?

Ráda bych poprosila o radu – můj přítel se léčí s angínou, má antibiotika a nejspíš zůstane dalšíší dva týdny doma. Ráda bych mu udělala nějakým způsobem radost, poslala nějaký dárek nebo ho jenom překvapila, aby mu čas rychleji utíkal a zlepšila se mu nálada.Už mi docházejí nápady, proto bych chtěla poprosit o nápad a radu, co by třeba potěšilo vás, nebo jaké máte zkušenosti? díky za každou odpověď :)

..
Dárek pro nemocného přítele

Nejlepší odpověď
Lamalam

Mě by potěšila třeba nová podprsenka. Ale jestli ti to nějak pomůže, opravdu netuším.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Myslím, že by nejvíc ocenil, kdyby ses o něj starala, pokud to za tebe teda ještě nedělá jeho mamka… A kdyžtak buď prostě u něj, přines mu nějaké zajímavé časopisy na čtení či mu sama předčítej nějaké pěkné povídky, nějakou srandu, přines mu nový seriál, upeč mu něco dobrého, … Týjo, dyť toho je tolik!

nenene100

Kup Lamalam podprsenku, ona mu ji předvede, to přítele určitě potěší:-D

marci1

Kup mu ovocný koš, nebo mu jej sama udělej. Potřebuje vitamíny. 🙂
http://kvetiny­expres.cz/ovoc­ny-kos-cerstvy-1?gclid=CPHCq­tqursgCFQb4wgo­dUUkHpA

anonym

Chudáček,má rýmičku a kašlík,angínku taky,to bych mu dal grog s citronem.
Kopnul bych ho do řiti,ať jde makat a bude mu líp.

lexx

co takhle hezká a mladá, nezadaná zdravotnice-ošetřovatelka, svobodná, těsně po maturitě… jééé !
Jugar: jseš prostě cynik, ne poprvé…

Abn

objednejte květiny od https://www.kve­tinyhned.cz