24.mara

Dárek pro mojí holku k svátku?

Vubec nic me nenapada , vzhledem k tomu ze ma svatek par dni po narozkach, je ji 16
Dekuji za kazdou odpoved

Nejlepší odpověď
Drap

Potěší i ,maličkost. Vyber něco podle jejich zájmů. Přidej kytičku a bude to O,K

Další odpovědi
marci1

Květinu a k tomu nápady z předešlých odpovědí : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20pro%20­holku

Lamalam

Jestli ráda čte a znáš její literární vkus, tak zkus knížku a nezapomeň na malou kytku.

Broukk

A odkud jsi? Já mám ráda originální dárky, ale záleží na tvých možnostech ;) Kytička, nějaká ta čokoláda..to je klasika..Ale co jí třeba vytáhnout na něco extra? :) ..na zmražený jogurt do YOBARU, vzít brusle a uděla pár koleček na kluzišti a pak se jít ohřát do nějaké kavárny? Můžeš to mít ve na jednom místě ;)

Reezo

Nejvíc potěší to, co člověk nejméně očekává od toho druhého. Pokud by věděla, že nesnášíš vaření nebo pečení a udělal by jsi jí ke svátku nějakou pochutinu, tak by to mohla taky ohodnotit kladně, protože by věděla, že jsi udělal hodně.