helpmelidi

Dárek pro mámu a nevlastního tátu.

ěnjaké nápady? Koupila bych jim třeba polštářky nebo tak ale všude je napsané Máma a Táta . A bylo by mi blbé kupovat jeden s nápisem-Pro mámu a druhý třeba-Pro štěstí. Je to takové divné(ale nejhorší to taky není. Ale taky mě napadlo vyrobit nějaké fotoalbum protože máma má ráda fotky. Neznáte nějaké stránky, obrázky nebo tak?

Odpovědi
štamgast

Fotoalbum-fotolab.cz. Stáhneš si CEWE fotoknihu, uděláš, dáš na flashku, doneseš do nebližšího Fotolabu a za chvíli máš album v knize. Doma jich od nich máme spousty.

karfigol

Souhlasím se štamgastem, já mám zase dobré zkušenosti s http://www.prin­tmall.cz/ letos jsem tam už podruhé objednal fotoknihu a jsem moc spokojený. Teď před svátkama bych tam chtěl objednat ještě nějaké fotokalendáře pro rodiče. Líbí se mi tam, že si člověk vše sám nastaví, jak potřebuje a skoro nic to nestojí.