dárek pro kamošku

Zdravim

  • Jezdim každý léto na Ukrajinu a tam si s kamoškou vždycky dáme nejakej dárek..

    ona mi minulej rok dala náramek kterej má i ona))) taky mi dala)) rámeček a tam je naše fotka))) taky ji dávam dárky ale tento rok nevim co ji mam dat nejake rady?:)

Odpovědi
zjentek

v téhle době konzumu? ..to mi přijde úchylné ,)
..vpravo nahoře je malé psací g a tam jsou terrabajty dárků

monickaaa

My holky jsme nenáročné v tom,že nás většinou potěší jakýkoliv dárek. Takže myslím, že nějakými šperky nic nezkazíš :)
Doplňuji:
Nebo se zaměř na její koníčky a podle toho tě může napadnout vhodný dárek

ostankino

Taky není špatný nasbírat různé blbůstky (legrační guma, barevné ponožky…) a dát je do nějaké pěkné krabičky.