dárek ke křtinám

Kupuje dárek pouze kmotr a nebo i ostatní hosté? A co se tak daruje?

Nejlepší odpověď
baghira

Od kmotra je hodnotnější dárek víceméně povinnost. Klasika je třeba nějaké zlato.
Ostatní hosté nanejvýš nějakou drobnost, jako milou pozornost. Kousky do výbavičky, hračky a tak.

Další odpovědi
Deli

Nejlíp když se na dárku domluvíte s rodiči, dejte jim třeba na výběr (kolotoč nad postýlku, pleny, oblečení, monitor dechu, chůvičku – záleží na Vašich finančních možnostech).